PANCERZ

firma transportowa

Transport Międzynarodowy

Nasze pojazdy można spotkać na drogach Skandynawii, Polski, Czech, Austrii, Słowacji oraz Węgier a także Włoch. Doświadczenie jakie posiadamy przyczynia się do terminowych dostaw oraz zadowolenia odbiorców. Dzięki nowoczesnej flocie oraz współpracy kierowców wraz z spedytorami potrafimy dokonać rzeczy niemożliwych a każde nowe wyzwanie jest dla nas motywacją do działania.

 

 

 

 

 

Transport lokalny

Transport lokalny zapewnił nam start i szybki rozwój firmy. Nasze pojazdy poruszają się w obrębie woj. Zachodniopomorskiego. Kierowcy dostarczają towar do mniejszych jak i większych odbiorców. Dysponujemy pojazdami typy chłodnia przez co specjalizujemy się w transporcie artykułów spożywczych.

 

 

 

 

 

 

Rozwój

Jesteśmy już na rynku od 7 lat. To dla nas czas rozwoju i modernizacji. W tym roku flota naszych pojazdów powiększyła sie o trzy nowe ciężarówki MAN TGX. Z roku na rok naszych samochodów jest coraz więcej a firma staje się nowocześniejsza. Dbamy o to aby nasi kierowcy mieli do dyspozycji jak najnowsze pojazdy aby komfort ich pracy był na jak najwyższym poziomie